Akcie až do výšky -30%

Zľava - 30% platí na vybrané produkty značky Lola Medical Uniforms Akcia platí od 1. 1. 2023 do 28.2. 2023 alebo do vypredania zásob na www.lolamedicaluniforms.sk 

9 položiek celkom

Cena

829
1829
Sukňa Klasik1
od €14,90–46 %
od €8,19

Elegantná a pohodlná sukňa, krátka nad kolená vyrobená z kvalitných materiálov, vhodné na celodenné nosenie počas teplejších období. Ideálna pre farmaceutov, lekárov, laborantov a zdravotnícky personál. Nohavice sú farby superbiela, preto odporúčame v kombinácií s blúzkou alebo plášťom z našej ponuky.

.

Kód: 45/BIE3
Sukňa Klasik 2
od €14–40 %
od €8,32

Elegantná a pohodlná sukňa, krátka nad kolená vyrobená z kvalitných materiálov, vhodné na celodenné nosenie počas teplejších období. Ideálna pre farmaceutky, lekárky, laborantky a zdravotnícky personál. Nohavice sú farby superbiela, preto odporúčame v kombinácií s blúzkou alebo plášťom z našej ponuky.

Kód: 81/BIE2
Nohavice Klasik 2
€17,50 –46 %
€9,44

Pohodlné trojštvrťové nohavice z jemného no odolného materiálu, vhodné na celodenné nosenie v letnom období.  Ideálne pre farmaceutov, lekárov, laborantov a zdravotnícky personál. Nohavice sú farby superbiela, preto odporúčame v kombinácií s blúzkou alebo plášťom z našej ponuky. Nohavice sú vyrobené z len čiastočne rozťažného materiálu, odporúčame preto objednávať o číslo väčšie modely.

Kód: 51/BIE
papers.co si79 soft spring green emerald gradation blur 4 wallpaper
od €17,50–28 %
Bluzón Klasik Dámsky
Momentálne nedostupné
od €12,52

Blúzón  z kvalitných materiálov, pohodlného a jednoduchého strihu vhodná pre každodenné nosenie v práci. Je vzdušný a udržuje pocit komfortu aj pri intenzívnejšom pracovnom zaťažení. Ideálny pre farmaceutov, laborantov, a zdravotnícky personál a taktiež v kúpeľoch, salónoch alebo wellness zariadeniach. Blúzón je farby superbiela, ružovej a zelenej, preto odporúčame doplniť o nohavice alebo sukňu z našej ponuky a z rovnakého materiálu.

Kód: 54/BIE2
Tehotenská sukňa Amia
od €20 –30 %
Tehotenská sukňa Amia
Momentálne nedostupné
od €13,86

Praktická a pohodlná sukňa so strihom zvlášť upraveným pre budúce mamičky. Pozostáva z klasickej sukne po kolená a pružného horného lemu, ktorý sa prispôsobí telu.

Kód: 135/BIE4
papers.co si79 soft spring green emerald gradation blur 4 wallpaper
od €19,50–30 %
Tehotenská blúzka
Momentálne nedostupné
od €15,02

Tehotenská blúzka z kvalitných materiálov a pohodlného strihu vhodná pre každodenné nosenie v práci nie len pre tehotné dámy. Je vzdušná a udržuje pocit komfortu aj pri intenzívnejšom pracovnom zaťažení. Strih je voľný v oblasti bruška, má pekne prepracovaný výstrih. Ideálna pre farmaceutov, lekárov a zdravotnícky personál.  Blúzka je farby superbiela, preto odporúčame doplniť napríklad o tehotenské nohavice alebo sukňu z našej ponuky a z rovnakého materiálu.

Kód: 75/BIE2
Plášť Doktor Klasik
od €28–46 %
Plášť Doktor Klasik
Momentálne nedostupné
od €15,63

Klasický plášť z kvalitných materiálov a pohodlného strihu vhodný pre každodenné nosenie v práci. Je vzdušný a udržuje pocit komfortu aj pri intenzívnejšom pracovnom zaťažení. Ideálny pre farmaceutov, lekárov a zdravotnícky personál. Plášť je farby superbiela, preto odporúčame doplniť o nohavice alebo sukňu z našej ponuky a z rovnakého materiálu. Vhodný pre dámy nosiace väčšiu konfekčnú veľkosť.

Kód: 69/BIE4
Blúzka Elegance 3
od €26,50 –30 %
Blúzka Elegance 3
Momentálne nedostupné
od €18,37

Elegantná blúzka s golierikom. z kvalitných materiálov a pohodlného strihu vhodná pre reprezentatívne nosenie v práci. Je vzdušná a udržuje pocit komfortu aj pri intenzívnejšom pracovnom zaťažení. Ideálna pre farmaceutov, lekárov a zdravotnícky personál alebo pracovníkov vo wellnes zariadeniach, kúpeľoch alebo salónoch. Vyznačuje sa detailným prepracovaním, čím získava jedinečný a  luxusný vzhľad. Blúzka je farby superbiela,ružová a zelená a odporúčame doplniť o nohavice alebo sukňu z našej ponuky a z rovnakého materiálu.

Kód: 108/BIE4
papers.co si79 soft spring green emerald gradation blur 4 wallpaper
€41,50–30 %
Dámsky set Elegance2
Momentálne nedostupné
od €28,76

Zvýhodnený set elegantnej blúzky s moderným strihom ELEGANCE 2 a nohavíc REGULAR. Celý set je bielej farby. Na tomto sete oceníte jeho praktickosť aj reprezentatívny vzhľad.

Kód: 159/36