Zdravotnícke sety a komplety

Zdravotnícke sety Lola Medical Uniforms

Zvýhodnené zdravotnícke sety obsahujú vrchný aj spodný diel oblečenia. Záleží vám na reprezentatívnom vzhľade? Zdravotnícke sety Lola Medical Uniforms vám ponúknu nie len elegantný dizajn ale aj funkčnosť a pohodlie. Strihy zdravotníckych setov sa dokonale hodia pre všetky typy postáv a sú vhodné na mnohé zdravotnícke oddelenia. Lola Medical Uniforms ponúka vysokú kvalitu za priateľné ceny, to ocenia aj študenti zdravotníckych škôl alebo medicíny.

6 položiek celkom

Cena

3948
13948
1C
€39,11

Súprava zdravotníckeho oblečenia pre pánov pozostávajúca z pánskeho trička a nohavíc. Praktické a pohodlné oblečenie vhodné pre každý druh zdravotníckej  profesie. 

Kód: 123/XL
Dámsky set Klasik1
od €39,60

Nohavice Klasik 1 spolu s Blúzkou Klasik 1 vytvárajú veľmi elegantnú súpravu. Celá súprava je vo farbe super biela.

Kód: 114/BIE4
papers.co si79 soft spring green emerald gradation blur 4 wallpaper
€41,50 –0 %
od €41,09

Zvýhodnený set elegantnej blúzky s moderným strihom ELEGANCE 2 a nohavíc REGULAR. Celý set je bielej farby. Na tomto sete oceníte jeho praktickosť aj reprezentatívny vzhľad.

Kód: 159/36
Dámsky set Elisa
od €41,80

SET ELISA pozostáva z dvoch produktov a to z plášťa ELISA a nohavíc REGULAR. Dodáva sa v bielej farbe. V prípade, že si želáte inú kombináciu veľkosti, vyberte si veľkosť setu podľa plášťa a nohavice spresnite do poznámky pre nás. Cena ostáva podľa veľkosti plášťa.

Kód: 171/BIE4
papers.co si79 soft spring green emerald gradation blur 4 wallpaper
Tip
od €43,07

Ideálna súprava oblečenie pre budúce mamičky, ktoré ešte pracujú. Vrchná časť aj nohavice majú špeciálny strih a elastickú látku, pre čo najpohodlnejšie nosenie aj v čase tehotenstva.

Kód: 117/BIE
papers.co si79 soft spring green emerald gradation blur 4 wallpaper
od €47,30

Súprava pozostávajúca z Elegance 2 a nohavíc SlimFit. Tento set pôsobí veľmi elegantne, no zároveň zachová maximálnu pohodlnosť nosenia pri práci.

Kód: 120/BIE