Zdravotnícke šaty

Šaty Lola Medical Uniforms

Krásne zdravotnícke dámske šaty sme navrhli tak, aby boli vhodné pre profesie lekárov, zdravotných pracovníkov, laborantov a farmaceutov a ďalší nie len zdravotnícky personál. Našim cieľom pri výrobe bolo aby ste sa v šatách veľmi elegantného strihu cítili ozaj príjemne.

3 položiek celkom

Cena

1722
11722
Šaty Tatiana
Tip
od €23–23 %
Šaty Tatiana
Momentálne nedostupné
od €17,71

3/4 zdravotnícky plášť je praktický a pohodlný plášť veľmi elegantného strihu pre zdravotnícky personál. Tento plášť je vyrobený z vysoko kvalitného materiálu, ktorý je odolný proti roztrhnutiu a zároveň umožňuje dýchanie. 3/4 dĺžka plášťa umožňuje pohodlný pohyb a je vhodný pre použitie v nemocniciach, nemocničných oddeleniach.

Kód: 272/BIE4
Beatrix1
€20,02

Krásne zdravotnícke dámske Šaty BEATRIX sú vhodné pre profesie lekárov, zdravotných pracovníkov, laborantov a farmaceutov a ďalší nie len zdravotnícky personál. Veľmi elegantného strihu a vyrobený z kvalitného, pohodlného a vzdušného materiálu.

Kód: 318/BIE
Šaty Madison
€27,50 –22 %
Šaty Madison
Momentálne nedostupné
€21,18

Elegantné trojštvrťové šaty moderného strihu s nastaviteľným pásom. Vyrobené z kvalitných materiálov.Vhodné do klimatizovaného prostredia a zvlášť na jarné a letné obdobie.

Kód: 165/BIE