Zdravotnícke sukne

Zdravotnícke sukne Lola Medical Uniforms

Naše zdravotnícke sukne sú vhodne predovšetkým počas teplejších období. Sú pre farmaceutov, lekárov, laborantov a zdravotnícky personál. Pri návrhu sme mysleli na to aby ste sa cítili počas celodenného nosenia naozaj pohodlne, určite oceníte dĺžku ku kolenám, kvalitný a príjemný materiál, ktorý pekne drží tvar. Zdravotnícke sukne sú vhodné nielen pre lekárky a zdravotné sestry, ale aj pre ostatný personál pracujúci v zdravotníctve.

2 položiek celkom

Cena

89
189
Sukňa Klasik1
od €14,90–46 %
od €8,19

Elegantná a pohodlná sukňa, krátka nad kolená vyrobená z kvalitných materiálov, vhodné na celodenné nosenie počas teplejších období. Ideálna pre farmaceutov, lekárov, laborantov a zdravotnícky personál. Nohavice sú farby superbiela, preto odporúčame v kombinácií s blúzkou alebo plášťom z našej ponuky.

.

Kód: 45/BIE3
Sukňa Klasik 2
od €14–40 %
od €8,32

Elegantná a pohodlná sukňa, krátka nad kolená vyrobená z kvalitných materiálov, vhodné na celodenné nosenie počas teplejších období. Ideálna pre farmaceutky, lekárky, laborantky a zdravotnícky personál. Nohavice sú farby superbiela, preto odporúčame v kombinácií s blúzkou alebo plášťom z našej ponuky.

Kód: 81/BIE2