Tehotenské oblečenie

 

Zdravotnícke tehotenské oblečenie Lola Medical Uniforms

Myslíme aj na budúce mamičky, ktoré počas tehotenstva naďalej pracujú v zdravotníctve. Vytvorili sme Pohodlné nohavice a sukne z jemného no odolného materiálu, vhodné na celodenné nosenie. Nohavice a sukne Lola Medical Uniforms obsahujú elastické pásy, ktoré chránia vaše bruško a sú špeciálne prispôsobené pre nosenie počas celého dňa.

 

4 položiek celkom

Cena

1927
11927
Tehotenská sukňa Amia
od €20–1 %
od €19,80

Praktická a pohodlná sukňa so strihom zvlášť upraveným pre budúce mamičky. Pozostáva z klasickej sukne po kolená a pružného horného lemu, ktorý sa prispôsobí telu.

Kód: 135/BIE4
papers.co si79 soft spring green emerald gradation blur 4 wallpaper
od €21,45 –0 %
od €21,45

Tehotenská blúzka z kvalitných materiálov a pohodlného strihu vhodná pre každodenné nosenie v práci nie len pre tehotné dámy. Je vzdušná a udržuje pocit komfortu aj pri intenzívnejšom pracovnom zaťažení. Strih je voľný v oblasti bruška, má pekne prepracovaný výstrih. Ideálna pre farmaceutov, lekárov a zdravotnícky personál.  Blúzka je farby superbiela, preto odporúčame doplniť napríklad o tehotenské nohavice alebo sukňu z našej ponuky a z rovnakého materiálu.

Kód: 75/BIE2
Tehotenské nohavice REGULAR
od €26,40

Pohodlné nohavice z jemného no odolného materiálu, vhodné na celodenné nosenie. Strihom so zníženým rázporkom a elastickým pásom sú špeciálne prispôsobené pre nosenie počas tehotenstva  Ideálne pre farmaceutov, lekárov, laborantov a zdravotnícky personál. Strih nohavíc je typu REGULAR. Nohavice sú farby superbiela, preto odporúčame v kombinácií s blúzkou alebo plášťom z našej ponuky, ideálny doplnok je naša tehotenská blúzka.

Kód: 144/BIE4
Tehotenské nohavice SLIMFIT
od €26,95

Pohodlné nohavice z jemného no odolného materiálu, vhodné na celodenné nosenie. Strihom so zníženým rázporkom a elastickým pásom sú špeciálne prispôsobené pre nosenie počas tehotenstva.  Ideálne pre farmaceutov, lekárov, laborantov a zdravotnícky personál. Strih nohavíc je typu SLIMFIT. Nohavice sú farby superbiela, preto odporúčame v kombinácií s blúzkou alebo plášťom z našej ponuky, ideálny doplnok je naša tehotenská blúzka.

Kód: 141/BIE