Tehotenské oblečenie

Myslíme aj na budúce mamičky. Preto sme navrhli oblečenie v ktorom sa budete cítiť nielen pohodlne, ale aj elegantne za každých okolností.

 
18
25 11825

Stránka 1 z 1 - 4 položiek celkom

 • Tehotenská sukňa AMIA Kód: 135/BIE4
  Tehotenská sukňa AMIA
  Skladom Značka: Lola-Medicaluniforms

  Praktická a pohodlná sukňa so strihom zvlášť upraveným pre budúce mamičky. Pozostáva z klasickej sukne po kolená a pružného horného lemu, ktorý sa prispôsobí telu.

  Pôvodne: €20
  Ušetríte: až €2,15 (–10 %)

  od €18
 • papers.co si79 soft spring green emerald gradation blur 4 wallpaper Kód: 75/BIE2
  Tehotenská blúzka
  Skladom Značka: Lola-Medicaluniforms

  Tehotenská blúzka z kvalitných materiálov a pohodlného strihu vhodná pre každodenné nosenie v práci nie len pre tehotné dámy. Je vzdušná a udržuje pocit komfortu aj pri intenzívnejšom pracovnom zaťažení. Strih je voľný v oblasti bruška, má pekne prepracovaný výstrih. Ideálna pre farmaceutov, lekárov a zdravotnícky personál.  Blúzka je farby superbiela, preto odporúčame doplniť napríklad o tehotenské nohavice alebo sukňu z našej ponuky a z rovnakého materiálu.


  Ušetríte: až €2,25 (–10 %)

  od €19,50
 • Tehotenské nohavice REGULAR Kód: 144/BIE4
  Tehotenské nohavice REGULAR
  Skladom Značka: Lola-Medicaluniforms

  Pohodlné nohavice z jemného no odolného materiálu, vhodné na celodenné nosenie. Strihom so zníženým rázporkom a elastickým pásom sú špeciálne prispôsobené pre nosenie počas tehotenstva  Ideálne pre farmaceutov, lekárov, laborantov a zdravotnícky personál. Strih nohavíc je typu REGULAR. Nohavice sú farby superbiela, preto odporúčame v kombinácií s blúzkou alebo plášťom z našej ponuky, ideálny doplnok je naša tehotenská blúzka.

  od €24
 • Tehotenské nohavice SLIMFIT Kód: 141/BIE
  Tehotenské nohavice SLIMFIT
  Skladom Značka: Lola-Medicaluniforms

  Pohodlné nohavice z jemného no odolného materiálu, vhodné na celodenné nosenie. Strihom so zníženým rázporkom a elastickým pásom sú špeciálne prispôsobené pre nosenie počas tehotenstva.  Ideálne pre farmaceutov, lekárov, laborantov a zdravotnícky personál. Strih nohavíc je typu SLIMFIT. Nohavice sú farby superbiela, preto odporúčame v kombinácií s blúzkou alebo plášťom z našej ponuky, ideálny doplnok je naša tehotenská blúzka.

  od €24,50

Stránka 1 z 1 - 4 položiek celkom