Do 01. Novembra 2021 AKCIA - poštovné zadarmo na všetky produkty!!!

Rúška

 

Stránka 1 z 1 - 3 položiek celkom

 • Antibakteriálne rúško s Ag Novinka Tip Doprava zadarmo Kód: 293/BIE
  Antibakteriálne rúško s Ag
  Skladom Značka: Lola-Medicaluniforms

  Ľahké a jemné rúško univerzálnej veľkosti vhodné pre deti aj dospelých. Filtračné rúško slúži ako základná bariéra. Stojí v ceste nákazám, ktoré sa z tela chorého prenášajú vzduchom pomocou drobných kvapôčok pri kašľaní, kýchaní a pri dýchaní. Obsahuje špeciálnu tkaninu siltex, ktorá je špeciálnym vláknom, modifikovaná antibakteriálnym aditívom na báze biogénnych iónov striebra, ktoré bránia rastu baktérií, húb a plesní.

  Materiál: 50% Siltex Ag mikrovlákno biele (rub na tele) + 50% biela bavlna (líc)

  €7
 • images Doprava zadarmo Kód: 314
  Rúško Ag
  Skladom

  Ľahké a jemné rúško moderného tvárového strihu, je univerzálnej veľkosti vhodné pre deti aj dospelých. 

  Obsahuje špeciálnu tkaninu siltex, ktorá je špeciálnym vláknom, modifikovaná antibakteriálnym aditívom na báze biogénnych iónov striebra, ktoré bránia rastu baktérií, húb a plesní.

  Materiál: 50% Siltex Ag mikrovlákno biele (rub na tele) + 50% modrá bavlna (líc)

  €7
 • Nákrčník Doprava zadarmo Kód: 308/CIE
  Nákrčník
  Skladom Značka: Lola-Medicaluniforms

  Nákrčňíķ ako multifunkčná šatka vďaka svojej flexibilite a prepracovanému strihu sa primkne tesne k pokožke, odvedie pot a udrží vaše telo  v optimálnom tepelnom komforte. Môže byť použitá pri aktivitách ako je šport, práca, výlety v prírode a vo voľnom čase. Šatka chráni pred slnkom, vetrom, prachom, chladom a pod. Je ju možné využiť kombinovaným spôsobom na ochranu krku, ako tvárové rúško, čelenku alebo prikrývku hlavy. Svojím materiálovým zložením poskytuje aj ďalší benefit a tym je respiračná ochrana vo funkcií ochranného rúška.

  Veľkosť UNISIZE, určenie UNISEX.

  €8

Stránka 1 z 1 - 3 položiek celkom

Tieto internetové stránky používajú k poskytovaniu služieb a analýze návštevnosti súbory cookies. Používaním týchto internetových stránok s tým súhlasíte.