Rúška

 

Stránka 1 z 1 - 3 položiek celkom

 • Antibakteriálne rúško s Ag Novinka Tip Kód: 293/BIE
  Antibakteriálne rúško s Ag
  Skladom Značka: Lola-Medicaluniforms

  Ľahké a jemné rúško univerzálnej veľkosti vhodné pre deti aj dospelých. Filtračné rúško slúži ako základná bariéra. Stojí v ceste nákazám, ktoré sa z tela chorého prenášajú vzduchom pomocou drobných kvapôčok pri kašľaní, kýchaní a pri dýchaní. Obsahuje špeciálnu tkaninu siltex, ktorá je špeciálnym vláknom, modifikovaná antibakteriálnym aditívom na báze biogénnych iónov striebra, ktoré bránia rastu baktérií, húb a plesní.

  Materiál: 50% Siltex Ag mikrovlákno biele (rub na tele) + 50% biela bavlna (líc)

  €7
 • images Kód: 314
  Rúško Ag
  Skladom

  Ľahké a jemné rúško moderného tvárového strihu, je univerzálnej veľkosti vhodné pre deti aj dospelých. 

  Obsahuje špeciálnu tkaninu siltex, ktorá je špeciálnym vláknom, modifikovaná antibakteriálnym aditívom na báze biogénnych iónov striebra, ktoré bránia rastu baktérií, húb a plesní.

  Materiál: 50% Siltex Ag mikrovlákno biele (rub na tele) + 50% modrá bavlna (líc)

  €7
 • Multifunkčná šatka Kód: 308/CIE
  Multifunkčná šatka
  Skladom Značka: Lola-Medicaluniforms

  Multifunkčná šatka vďaka svojej flexibilite a prepracovanému strihu sa primkne tesne k pokožke, odvedie pot a udrží vaše telo  v optimálnom tepelnom komforte. Môže byť použitá pri aktivitách ako je šport, práca, výlety v prírode a vo voľnom čase. Šatka chráni pred slnkom, vetrom, prachom, chladom a pod. Je ju možné využiť kombinovaným spôsobom na ochranu krku, ako tvárové rúško, čelenku alebo prikrývku hlavy. Svojím materiálovým zložením poskytuje aj ďalší benefit a to ako ochranné rúško.

  Veľkosť UNISIZE, určenie UNISEX.

  €8

Stránka 1 z 1 - 3 položiek celkom