Do 01. Novembra 2021 AKCIA - poštovné zadarmo na všetky produkty!!!

Nákrčník

Neohodnotené
 
Doprava zadarmo Zväčšiť
  • 1 z 6
 

Nákrčňíķ ako multifunkčná šatka vďaka svojej flexibilite a prepracovanému strihu sa primkne tesne k pokožke, odvedie pot a udrží vaše telo  v optimálnom tepelnom komforte. Môže byť použitá pri aktivitách ako je šport, práca, výlety v prírode a vo voľnom čase. Šatka chráni pred slnkom, vetrom, prachom, chladom a pod. Je ju možné využiť kombinovaným spôsobom na ochranu krku, ako tvárové rúško, čelenku alebo prikrývku hlavy. Svojím materiálovým zložením poskytuje aj ďalší benefit a tym je respiračná ochrana vo funkcií ochranného rúška.

Veľkosť UNISIZE, určenie UNISEX.

€8
Značka Lola-Medicaluniforms
Kategória Rúška
Zvoľte variant
Nákrčník Kód tovaru 308/SIV Farba: Sivá
Upínanie: šatka - tunelovité
Skladom €8
   
Nákrčník Kód tovaru 308/CIE Farba: Čierna-tyrkys
Upínanie: šatka - tunelovité
Skladom €8
   
Nákrčník Kód tovaru 308/MOD Farba: Modrá-biela
Upínanie: šatka - tunelovité
Skladom €8
   
 

Nákrčník/Multifunkčná šatka vďaka svojej flexibilite a prepracovanému strihu sa primkne tesne k pokožke, odvedie pot a udrží vaše telo v optimálnom tepelnom komforte. Môže byť použitá pri aktivitách ako je šport, práca, výlety v prírode a vo voľnom čase. Šatka chráni pred slnkom, vetrom, prachom, chladom a pod. Je ju možné využiť kombinovaným spôsobom na ochranu krku, ako tvárové rúško, čelenku alebo prikrývku hlavy. Svojím materiálovým zložením poskytuje aj ďalší benefit. Multifunkčná šatka ako rúško bráni v ceste nákazám, ktoré sa z tela chorého prenášajú vzduchom pomocou drobných kvapôčok pri kašľaní, kýchaní a pri dýchaní. Obsahuje špeciálnu tkaninu siltex, ktorá je špeciálnym vláknom, modifikovaná antibakteriálnym aditívom na báze biogénnych iónov striebra, ktoré bránia rastu baktérií, húb a plesní.

Vlastnosti Multifunkčnej šatky s Ag: Využité je špeciálne vlákno, modifikované antibakteriálnym aditívom na báze biogénnych iónov striebra, ktoré bránia rastu baktérií, húb a plesní. Ďalšie vlastnosti:

  • ochrana dýchacích ciest,
  • odvádza vlhkosť,
  • veľmi pohodlné nosenie,
  • vytvára bariéru medzi dýchacími cestami a okolím,
  • vhodné na dlhodobé a viacnásobné použitie,
  • možné prať opakovane v práčke,
  • vďaka kvalitnému materiálu umožňuje dobre dýchať,
  • vyrobená z materiálu, ktorý nedráždi pokožku.

Materiál: 50% Prolen® Siltex Ag mikrovlákno (rub na tele) + 50% Bavlna (líc)

Veľkosť UNISIZE, určenie UNISEX. 

 
Tieto internetové stránky používajú k poskytovaniu služieb a analýze návštevnosti súbory cookies. Používaním týchto internetových stránok s tým súhlasíte.