Lola-Medicaluniforms, Strana 2

Webová stránka značky: Lola-Medicaluniforms

Lola Medical Uniforms

Reprezentuje moderné oblečenie navrhnuté s ohľadom na funkčnosť a eleganciu

"Dlhé roky pracujem v lekárni ako zodpovedný farmaceut. Každý deň som v kontakte s pacientmi, radím im, vydávam lieky, pomáham a to všetko dlhé hodiny na nohách v klimatizovanom prostredí. Vytvorili sme vlastnú kolekciu zdravotníckeho oblečenia, ktoré spája krajčírsku precíznosť s modernými certifikovanými materiálmi v prepracovaných modeloch. Skúsenosti nám ukazujú, že oblečenie je dôležité a to preto lebo v ňom reprezentujeme a zároveň sa potrebujeme cítiť pohodlne počas pracovnej doby. Práve to ma viedlo k tomu, aby som vytvorila značku Lola Medical Uniforms."

PharmDr. Tvarušková Henrieta

Cena

1148
11148
35 položiek celkom
Blúzka Elegance 1
od €28,04

Elegantná blúzka moderného dizajnu so stojačikom. Vyrobená z kvalitných materiálov a pohodlného strihu vhodná pre každodenné aj reprezentatívne nosenie v práci. Je vzdušná a udržuje pocit komfortu aj pri intenzívnejšom pracovnom zaťažení. Ideálna pre farmaceutov, lekárov a zdravotnícky personál, či pracovníkov v kúpeľných a wellness zariadeniach Vyznačuje sa detailným prepracovaním, čím získava jedinečný a môžeme povedať aj luxusný vzhľad. Blúzka je farby superbiela, ružová a zelená, preto odporúčame doplniť o nohavice alebo sukňu z našej ponuky a z rovnakého materiálu.

Kód: 72/BIE2
Blúzka Elegance 2
od €29,15

Elegantná blúzka so stojačikom z kvalitných materiálov, pohodlného a moderného strihu vhodná pre každodenné aj reprezentatívne nosenie v práci. Je vzdušná a udržuje pocit komfortu aj pri intenzívnejšom pracovnom zaťažení. Ideálna pre farmaceutov, lekárov a zdravotnícky personál, či zamestnancov v kúpeľných alebo wellness zariadeniach. Vyznačuje sa detailným prepracovaním, čím získava jedinečný a môžeme povedať aj luxusný vzhľad. Blúzka je farby superbiela, ružová a zelená, odporúčame doplniť o nohavice alebo sukňu z našej ponuky a z rovnakého materiálu.

Kód: 63/BIE2
Plášť Doktor Elegance
od €29,15

Elegantný plášť z kvalitných materiálov, moderného  a pohodlného strihu vhodný pre každodenné nosenie v práci. Je vzdušný a udržuje pocit komfortu aj pri intenzívnejšom pracovnom zaťažení. Ideálna pre farmaceutov, lekárov a zdravotnícky personál. Plášť je farby superbiela, preto odporúčame doplniť o nohavice alebo sukňu z našej ponuky a z rovnakého materiálu.

Kód: 66/BIE2
Šaty Madison
€30,25

Elegantné trojštvrťové šaty moderného strihu s nastaviteľným pásom. Vyrobené z kvalitných materiálov.Vhodné do klimatizovaného prostredia a zvlášť na jarné a letné obdobie.

Kód: 165/BIE
1C
€39,11

Súprava zdravotníckeho oblečenia pre pánov pozostávajúca z pánskeho trička a nohavíc. Praktické a pohodlné oblečenie vhodné pre každý druh zdravotníckej  profesie. 

Kód: 123/XL
Dámsky set Klasik1
od €39,60

Nohavice Klasik 1 spolu s Blúzkou Klasik 1 vytvárajú veľmi elegantnú súpravu. Celá súprava je vo farbe super biela.

Kód: 114/BIE4
papers.co si79 soft spring green emerald gradation blur 4 wallpaper
€41,50 –0 %
od €41,09

Zvýhodnený set elegantnej blúzky s moderným strihom ELEGANCE 2 a nohavíc REGULAR. Celý set je bielej farby. Na tomto sete oceníte jeho praktickosť aj reprezentatívny vzhľad.

Kód: 159/36
Dámsky set Elisa
od €41,80

SET ELISA pozostáva z dvoch produktov a to z plášťa ELISA a nohavíc REGULAR. Dodáva sa v bielej farbe. V prípade, že si želáte inú kombináciu veľkosti, vyberte si veľkosť setu podľa plášťa a nohavice spresnite do poznámky pre nás. Cena ostáva podľa veľkosti plášťa.

Kód: 171/BIE4
papers.co si79 soft spring green emerald gradation blur 4 wallpaper
Tip
od €43,07

Ideálna súprava oblečenie pre budúce mamičky, ktoré ešte pracujú. Vrchná časť aj nohavice majú špeciálny strih a elastickú látku, pre čo najpohodlnejšie nosenie aj v čase tehotenstva.

Kód: 117/BIE
papers.co si79 soft spring green emerald gradation blur 4 wallpaper
od €47,30

Súprava pozostávajúca z Elegance 2 a nohavíc SlimFit. Tento set pôsobí veľmi elegantne, no zároveň zachová maximálnu pohodlnosť nosenia pri práci.

Kód: 120/BIE

Stránka 2 z 2 - 35 položiek celkom